$3,192.00
| Speed Range | 100 to 2000 rpm |
| Voltage | 115 V (US) |
| Temperature Range (Metric) | 5°C to 40°C |
| Amplitude | 2 mm |
| Product Type | Shaker |
| Certifications/Compliance | Certificate of Analysis (COA), Certificate of Conformance (COC) |
| Height (English) | 1.85 in. |
| Height (Metric) | 47 mm |
| Width (English) | 5.74 in. |
| Width (Metric) | 146 mm |
| Humidity Range | Up to 95% |
| Includes | Control unit, 115V US |
| No. of Positions | 1 |
| Unit Size | Each |
$3,192.00
| Speed Range | 100 to 2000 rpm |
| Voltage | 115 V (US) |
| Temperature Range (Metric) | 5°C to 40°C |
| Amplitude | 2 mm |
| Product Type | Shaker |
| Certifications/Compliance | Certificate of Analysis (COA), Certificate of Conformance (COC) |
| Height (English) | 1.85 in. |
| Height (Metric) | 47 mm |
| Width (English) | 5.74 in. |
| Width (Metric) | 146 mm |
| Humidity Range | Up to 95% |
| Includes | Control unit, 115V US |
| No. of Positions | 1 |
| Unit Size | Each |