$881.60
| Description | With carrying handle and vented secure lid |
| Type | Benchtop LN2 Container |
| Capacity (Metric) | 4.5 L |
| Exterior Finish | Stainless Steel |
| Style | Benchtop |
| Height (Metric) Exterior | 345 mm |
| Diameter (Metric) | 182 mm |
| Diameter (Metric) Inside Neck | 150 mm |
| Shipping Weight (Metric) | 4.5 kg |
| Unit Size | Each |